+48 605 230 586

NOWE KOLORY BABY FOX!

OD TERAZ TAŃSZY ZAMIENNIK HIMALAYA DOLPHIN DOSTĘPNY W 65 KOLORACH!

Zobacz

NOWY WZÓR!

Łabędź od Olimori

Zobacz

HIMALAYA DOLPHIN STAR - NOWOŚĆ!

WASZA ULUBIONA WŁÓCZKA OD TERAZ RÓWNIEŻ W CUDOWNIE POŁYSKUJĄCEJ WERSJI!

Zobacz

NOWE KOLORY DOLPHIN FINE!

CIEŃSZA WERSJA HIMALAYA DOLPHIN TERAZ DOSTĘPNA W AŻ 27 CUDOWNYCH ODCIENIACH!

Zobacz

TORBA OLIMORI WŁÓCZKOWE SERCE

PRZYDATNA NA CO DZIEŃ BAWEŁNIANA TORBA w SUPER CENIE 9,90!

Zobacz

Włóczki Amigurumi

W kilku słowach o nas

Olimori Pasmanteria to firma rodzinna 😊. Tworzę ją – Ania, razem z moim mężem –  Dawidem, dwójką wspaniałych synów – Oskarem i Aleksandrem i małym futrzanym pomocnikiem – naszym kochanym kotkiem, który wabi się Kicek.

Szydełkowanie fascynowało mnie od najmłodszych lat. Pamiętam, jak byłam kilkuletnim dzieckiem i mama uczyła mnie podstaw szydełkowania. Robiłyśmy razem serwetki, różne ozdoby. Wtedy zamarzyłam sobie, że gdy już będę ‘’duża’’ to chcę mieć swoją pasmanterię z włóczkami, szydełkami, drutami i ‘’wszystkimi tymi kolorowymi rzeczami’’. Gdy już dorosłam –  wiadomo jakie jest życie – musiałam odłożyć swoje marzenie na później, ale nigdy go nie porzuciłam.  W czasie wolnym od pracy i zajęć domowych zaczęłam robić maskotki Amigurumi na szydełku. Z biegiem czasu zajęłam się projektowaniem szydełkowych wzorów na te maskotki –  wtedy moje hobby stało się pracą – otworzyłam firmę Olimori (kliknij, żeby zobaczyć ofertę wzorów szydełkowych). Było to w 2017 roku. Od tego momentu w Naszym domu bardzo często rozmawialiśmy z mężem o włóczkach i wszystkim co z tym związane. Zaciekawiłam go tematem i gdy nadarzyła się okazja – tutaj dochodzimy do roku 2021 – otworzyliśmy internetową pasmanterię Olimori Pasmanteria. Tak oto spełniłam swoje największe marzenie 😊.

Od Marca 2021r oprócz tworzonych przeze mnie schematów, dajemy Wam możliwość zakupienia włóczek i akcesoriów niezbędnych do tworzenia maskotek i nie tylko 🙂 Działamy dopiero od kilku miesięcy, więc nasza oferta nie jest bogata, ale cały czas się uczymy i rozwijamy. Będziemy starali się sukcesywnie rozszerzać asortyment, żeby móc sprostać Waszym oczekiwaniom. I tutaj mała prośba:  mamy nadzieję, że nam w tym pomożecie 😊. Jeśli macie jakieś sugestie dotyczące sklepu, np. jaką nową kolekcję włóczki chcielibyście zobaczyć u nas lub inne ciekawe pomysły chętnie Was wysłuchamy. Można się z nami skontaktować mailowo pasmanteriaolimori@gmail.com, przez stronę na portalu Facebook Pasmanteria Olimori , jak również telefonicznie pod nr 605230586.

Zachęcamy gorąco do zapoznania się z naszą ofertą  i życzymy udanych zakupów 😊.

© 2023 Olimori Pasmanteria. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: Sklepy internetowe Szczecin KULIKOWSKI-IT.pl